Jäsenhuone|Työhuone

FC Hongan sähköpostiosoitteet muuttuvat

23.9.2016

Sähköpostiosoitteiden .org-pääte muuttuu .fi-päätteeksi.

FC Hongassa on käynnissä laaja viestinnän kehittämisprojekti. Uudet kotisivut tehdään osoitteeseen fchonka.fi. Siihen liittyen sähköpostiosoitteiden päätteet muuttuvat jo nyt .fi loppuisiksi, vaikka uusi kotisivusto on vielä työnalla. Vanhat .org-päätteiset osoitteet ovat vielä toiminnassa sekä kotisivuilla että sähköpostiosoitteissa.

Uudet sähköpostiosoitteet:

Toimisto, toimisto(at)fchonka.fi

va toiminnanjohtaja Sari Holm, sari.holm(at)fchonka.fi

Valmennuspäällikkö Niko Laiho, niko.laiho(at)fchonka.fi

Valmennuspäällikkö Kjell Friberg, kjell.friberg(at)fchonka.fi

Valmennuspäällikkö Kimmo Ketonen, kimmo.ketonen(at)fchonka.fi

Talenttivalmentaja Toni Valido, toni.valido(at)fchonka.fi

va seurasihteeri Minna Huusko minna.huusko(at)fchonka.fi

Johtokunnan puheenjohtaja Harri Pellikka, harri.pellikka(at)fchonka.fi