Jäsenhuone|Työhuone

FC Hongan poikien akatemiajoukkueiden try-out tapahtumat syksyllä 2015

23.9.2015

Ilmoittautumiset ja lisätietoja ikäluokan vastuuvalmentajalta tai joukkueenjohtajalta.

U19 / A19 + M Akatemia
12.-25.10.2015
Valmentaja
Henri Kaasalainen
henri.kaasalainen@suoja-expert.fi


B17 Akatemia
12.-25.10.2015
Valmentaja
Aleksander Baranov
alexander.baranov@cemex.fi
Jojo
Juha Koskela
juha.koskela@fi.abb.com


C15 P2001 Akatemia
14.-21.10.2015
Valmentaja
Mikko Hackman
mikko.hackman@helsinki.fi


C14 P2002 Akatemia
18.-23.10.2015
Valmentaja
Oskari Kujanen
Oskarikujanen7@hotmail.com

D13 P2003 Akatemia
19.-20.10.2015
Valmentaja
Klaus Lönroos
klaus.lonnroos@luukku.com


D12 P2004 Akatemia
19.-25.10.2015
Valmentaja
Ari Innala
ari.innala@elisanet.fi


E11 P2005 Akatemia
12.-18.10.2015
Valmentaja
Niko Laiho
niko.laiho@fchonka.org


E10 Akatemia
21.-27.9.2015
Valmentajat
Kjell Friberg, Jere Matinlassi
kjell.friberg@live.fi
urheiluvalmennus.j.matinlassi@gmail.com


F9 Ikäluokka
25.9. mennessä
Valmentaja
Kimmo Eronen
kimmo.eronen.fchonka@gmail.com